Vyberte výrobce
Výsledky 1 - 1 z 1

Komplety zábradlí s montáží

zábradlí s montáží

nstalace zábradlí do interiéru či exteriéru je poměrně náročná záležitost a většina laiků si s touto záležitostí nedokáže poradit. Snažíme se Vám proto vyjít vstříc a...

Detail zboží

Zábradlí s montáží

Rozhodnete-li se pro nové zábradlí, je třeba důkladně zvážit, zda na montáž zábradlí stačíte opravdu sami. Zábradlí totiž představuje komplexní produkt, složený z mnoha dílů. Ve hře je krásný a bezchybný vzhled zábradlí a také bezpečnost zábradlí. Montáž zábradlí je z těchto dvou důvodů naprosto zásadní. Proto doporučujeme svěřit montáž zábradlí do rukou odborníků. Dále je třeba klást důraz na výběr komponentů zábradlí. Montáž zábradlí je naším "denním chlebem", máme s ní letité zkušenosti a potřebné vybavení. Z těchto důvodů pro Vás montáž zábradlí rádi zajistíme; kromě toho Vám pomůžeme se zorientovat v široké nabídce zábradlí, vybrat jednotlivé komponenty zábradlí. Rozhodnete-li se využít našich montážních služeb, objednávejte nerezové zábradlí montáž.

Zdarma pro Vás vyhotovíme návrh zábradlí a cenovou nabídku: její součástí je cena za samotné zábradlí a cena za montáž zábradlí. Způsob úhrady zábradlí: v případě objednávky zábradlí s montáží Vás požádáme o zálohu na nerezové zábradlí předem, doplatek za montáž zábradlí platíte převodem, při montáži zábradlí.

 

Nerezové zábradlí madla

V nabídce máme různá madla pro nerezové zábradlí, a to klasické dřevěné madlo v mnoha designech, nerezové madlo či plastové madlo. Posledně zmíněné plastové madlo oceníte hlavně v exteriéru. Naopak dřevěné madlo doporučujeme do interiéru, kdy ho můžete krásně sjednotit s ostatními materiály. Pokud zvolíte dřevěné madlo, pak máte na výběr madlo z tvrdého dřeva (bukové madlo, javorové madlo, dubové madlo) či z měkkého dřeva (borovicové madlo, smrkové madlo). Dále máte na výběr dle tvaru madla kulaté madlo nebo hranaté madlo.

 


Nerezové zábradlí sloupky

Také sloupky nerez zábradlí můžete vybírat z široké nabídky:

Rozlišujeme nerezové sloupky podle  jejich tvaru, a to nerezový sloupek hranatý, nerezový sloupek kulatý, nerezový sloupek ze 2 nerezových pásů.

Výše uvedené nerezové sloupky je možné ukotvit různým způsobem - typy kotvení:
nerezový sloupek kotvený shora
nerezový sloupek kotvený z boku

Nabízené výplně pro nerezové zábradlí:
nerezový sloupek s lankovou výplní
nerezový sloupek se skleněnou výplní
nerezový sloupek s prutovou výplní

Objednat lze rovněž nerezový sloupek bez přípravy na kotvení výplně.

 

Zábradlí schodiště

Nerezové zábradlí na schodiště je možné ukotvit z boku nebo shora. Nerezové zábradlí má široké využití, lze jím doplnit schodiště z betonu, schodiště z cihel, dřevěné schody, schodiště obložené dřevem, schodiště obložené dlažbou. Nerezové zábradlí může tedy doplňovat všechny typy schodišť.

 

Komfort pro Vás: zábradlí na klíč


Bojujete neustále s nedostatkem času? Nebo ho raději využijete na zábavnější věci než stavební a montážní práce? Nebo nevěříte své šikovnosti? Toto všechno za Vás dokážeme vyřešit - zařídíme Vám zábradlí na klíč. Naše zábradlí na klíč bude okrasou Vašeho interiéru, a co je podstatnější, bude Vám bezpečně a dlouhodobě sloužit.

Zajistíme zábradlí jako kompletní zakázku, Vy pouze rozhodujete, jak bude Vaše zábradlí vypadat. Nerezové zábradlí na klíč je pro Vás tím nejpohodlnějším řešením. Rádi Vám budeme asistovat při volbě komponent zábradlí, vše potřebné zaměříme, zodpovíme jakékoliv Vaše otázky, pomůžeme Vám si ujasnit, co od Vašeho zábradlí čekáte. Vůbec se nemusíte vzdalovat z domova... A pak už jen přijdete k hotovému, pořídíte-li si zábradlí na klíč online - rychle, jednoduše, komfortně.

Důvody, proč byste zábradlí na klíč měli objednávat u nás:

Odborné zaměření zábradlí, konzultace přímo na místě

Nezávazná cenová nabídka na zábradlí, zdarma

Odborně provedená montáž zábradlí, doprava až k Vám domů

Poradenský a záruční servis, pozáruční servis

 

 

Nerezové zábradlí Praha

V Praze a středních Čechách je možné objednávat nerezové zábradlí na dobírku.