O nás

Vážení zákazníci,

vítejte na stránkách firmy „Pouzdra-zábradlí Jelínek“,  která se může pochlubit mnohaletými profesními zkušenostmi, díky kterým nabízí komplexní služby v oblasti prodeje a montáže produktů firmy JAP(stavebí pouzdra, nerezové zábradlí,půdní stahovací schody).

Spojením individuálního přístupu, letitých zkušeností, osvědčených postupů a kvalitní práce uspokojujeme celou řadu zákazníků, a to jak ve firemním, tak i soukromém sektoru. Jedná se především o běžné domácnosti, ale i firmy a větší společnosti.
  
Hlavní činností firmy je dodávka a montáž nerezového zábradlí v různých variantách dle potřeb zákazníka. Na základě letitých zkušeností s výrobky JAP Vám můžeme zodpovědět všechny dotazy týkající se stavebních pouzder, zábradlí a stahovacích schůdků . Konzultace na stavbě je možná po telefonické dohodě.

Na kvalitu výrobků a služeb je ve společnosti kladen velký důraz. Na našich internetových stránkách naleznete veškeré podrobnosti, e-shop a mnoho dalších zajímavých informací z tohoto oboru.

Prodej nerezové zábradlí, půdních schody a stavební pouzdra vyžaduje nejen vysokou kvalitu výrobků, ale také širokou nabídku služeb, jako je montáž výrobků,zaměření u zákazníka, odborné technické poradenství, cenové kalkulace  a především záruční a pozáruční servis.

Kontaktujte nás – rádi k Vám přijedeme, na místě Vám poradíme a poskytneme podrobné informace, nabídneme nejvhodnější materiály i pracovní postup a zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Prodej a realizace:


- Zábradlí  (nerezové zábradlí JAP, nerezové zábradlí UMAKOV)
- Stavební pouzdra (stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra ECLISSE, stavební pouzdra ALVELIS)
- Stahovací půdní schody (půdní schody JAP, půdní schody DOLLE, stahovací schody)
- Technické poradenství v realizaci zakázek
- Montáž a doprava
- Zaměření ZDARMA …

Postup realizace zakázek

• Na základě Vaší objednávky se dostaví technik, který dle Vašich představ a požadavků navrhne optimální řešení, provede přesné zaměření a předběžnou kalkulaci zakázky na půdní schody, nerezové zábradlí a půdní schody. Technik je vybaven veškerými potřebnými vzorky materiálů a katalogy výrobků. 
Návštěva technika a kalkulace zakázky na půdní schody, nerezové zábradlí a stavební pouzdra  je zdarma pro Prahu a střední Čechy. 
• V případě, že se rozhodnete zakázku realizovat u naší firmy, technik s Vámi na místě sepíše objednávku.
• Zálohu lze zaplatit v hotovosti nebo převodem na účet, její výše je zhruba 30 – 80 % z celkové ceny zakázky.
• Většina cen je kalkulována včetně montáže a dopravy.
• Termíny dodání se pohybují v rozmezí 2 – 4 týdnů podle typu zakázky.

Lukáš Jelínek
Adresa : Božkova 6, Praha 6, 160 00
Tel.: 604 490 944
Email.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.