Madlo nerezové zábradlí

Poměrně zásadní pro vzhled Vašeho nerezového zábradlí je výběr madla. Madlo pro nerezové zábradlí dodáváme v mnoha typech, jež se dále mohou lišit svým barevným provedením. Madlo pro nerezové zábradlí lze tedy snadno přizpůsobit zbytku interiéru tak, aby vše krásně ladilo. Často bývá využíváno dřevěné madlo pro nerezové zábradlí, méně častěji nerezové madlo. Oba typy madla  můžete připevnit na nerezové sloupky, nebo je lze namontovat na zeď. Madlo pro nerezové zábradlí se liší také svým tvarem: v naší nabídce naleznete hranaté dřevěné madlo, klasické kulaté dřevěné madlo, kulaté nerezové madlo i hranaté nerezové madlo.

 

Nerezové madlo

Nerezové madlo (nerez madlo) představuje vysoce funkční řešení pro nerezové zábradlí - má velmi dlouhou životnost. Lze ho připevnit i jako nerez madlo na stěnu. Nerez madlo je vyrobeno z trubky o průměru 42,4mm. Všechny komponenty pro nerezové madlo, jež u nás zakoupíte, jsou kompatibilní s tímto průměrem trubky.

Dřevěné madlo

Častou variantu pro dřevěné madlo představuje bukové dřevo - jde o rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Madlo buk lze namořit do mnoha různých odstínů dle našeho vzorníku. Bukové madlo může ovšem zůstat i v přírodním odstínu, nenalakované - i tak ale bude velmi efektní. Dále lze objednávat madlo z borovice nebo smrku - cenově jsou tato dostupnější než madlo buk. Tvarem se madla dělí na madlo kulaté nebo hranaté.