Stavební pouzdra ALVELIS

Stavební pouzdra Alvelis jsou třetí a poslední značkou stavebních pouzder, které naleznete na našich stránkách. Pro stavební pouzdra Alvelis platí, že jsou cenově dostupnější než ostatní značky. Rádi však potvrdíme, že to není na úkor jejich kvality.
Stavební pouzdro KLASIK představuje základní stavební pouzdro pro jednokřídlé dveře. Zakoupit ho můžete v šířce 600 - 1200 mm, limitováni jste opět výškou, a to 1970mm. Stavební pouzdro Alvelis je vhodné do zděných i sádrokartonových příček. Stavební pouzdra ALVELIS na rozdíl od předchozích dvou značek nejsou vybavena vyjímatelnou horní vodící lištou.

 

Stavební pouzdra ALVELIS montáž

Podobně jako u ostatních značek stavebních pouzder i v tomto případě zajistíme stavební pouzdra ALVELIS montáž. Informace o ceně za montáž stavební pouzdro naleznete v nezávazných cenových nabídkách, jež Vám rádi v případě zájmu pošleme. Stavební pouzdra Alvelis dodáváme i bez montáže.

 

Stavební pouzdra ALVELIS dodání

Stavební pouzdra AVELIS KLASIK mají dodací lhůtu cca tři pracovní dny, s tím, že pouzdra dovezeme až k Vám. Pokud zvolíte možnost stavební pouzdro Alvelis montáž, očekávejte lhůtu dodání do 14 dnů. 

 

Záruka stavební pouzdro ALVELIS

Záruka na stavební pouzdro ALvelis jsou dva roky ze zákona. Je však třeba říct, že pro stavební pouzdra je ve většině případě úplně nejdůležitější první měsíc jejich používání - z tohoto hlediska lze pak záruční lhůtu považovat za dostatečnou.