Stavební pouzdro JAP

Stavební pouzdra JAP jsou vyráběna v České republice a pyšní se tou nejvyšší možnou kvalitou a dlouholetou spolehlivostí. Stavební pouzdro JAP lze pořídit v následujících typech:
Stavební pouzdro JAP STANDARD, vhodné pro jednokřídlé dveře.
Stavební pouzdro JAP KOMFORT, určené pro dvoukřídlé dveře.
Stavební pouzdro JAP UNIBOX využijete pro dvoje posuvné dveře v případě, kdy dveře vedou do různých místností (velmi Vám ušetří prostor například v chodbách nebo v malých místnostech).
Stavební pouzdro JAP PARALLEL v sobě ukryje dvě posuvná dveřní křídla umístěná za sebou.
Všechna výše uvedená stavební pouzdra JAP nabízíme v mnoha různých rozměrech, limitováni jste pouze výškou 2700 mm. Kromě toho lze objednávat atypická stavební pouzdra - zde doporučujeme konzultaci s námi, rádi Vám poradíme s tím, jaké jsou možnosti využití stavebního pouzdra ve Vašem bytě či domu.
Stavební pouzdra mohou být i v úzkém provedení (stavební pouzdra JAP KOMFORT a STANDARD).

 

Montáž stavební pouzdro JAP

Montáž stavební pouzdro není úplně snadná záležitost, na kterou stačí každý laik. My dodáváme přímo stavební pouzdra s montáží a máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Pokud se rozhodnete využít naši pomoc, objednávejte stavební pouzdro JAP montáž. Naše cenové nabídky obvykle obsahují informace o ceně za stavební pouzdro montáž. Abychom Vám ji mohli poslat, sdělte nám orientační rozměry Vašeho budoucího pouzdra; fotografie prostoru pro stavební pouzdro nám rovněž pomůže naši nabídku udělat co nejpřesnější.

Stavební pouzdra JAP dodání

Pokud na stavební pouzdro spěcháte, pak tím nejrychlejším možným řešením je objednat si stavební pouzdro bez montáže. Běžně takto stavební pouzdra dodáváme během následujících tří pracovních dnů. Stavební pouzdro s montáží má sice dodací lhůtu delší, věříme ale, že tato lhůta bude vyvážena Vaším pohodlím. Stavební pouzdro s montáží jsme zpravidla schopni zaručit do čtrnácti dnů. Na stavební pouzdra JAP je poskytována doprava zdarma na místo určení. Stavební pouzdra JAP lze objednávat online. V praxi toto znamená, že se nemusíte vůbec vzdálit z pohodlí Vašeho domova a stavební pouzdro po pár kliknutích myší přijede až k Vám.

Záruka stavební pouzdro JAP

Na stavební pouzdro JAP je poskytována desetiletá záruka. Stavební pouzdra JAP jsou vybavena demontovatelnou vodící lištou, což značně zjednodušuje případný potřebný servis.

Stavební pouzdro STANDARD

Stavební pouzdro STANDARD je řešením pro běžné jednokřídlé dveře. Toto stavební pouzdro STANDARD má vyměnitelnou vodící  lištu, vodící trn a také pojezdy. Stavební pouzdra STANDARD jsou vyráběna v mnoha běžných rozměrech, ale také v různých atypických rozměrech.